MÖBLER / Bord / Pelarbord 11075348

nr 1107 5348

Pelarbord

Nyrokoko, längd: 62 cm, djup: 43 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 8 maj 2017
kl 20:47:52

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.